描述:MOSFET N/P-CH 20V 3.1A 1206-8
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | N and P-Channel |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Obsolete |
| composition | 1.1W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-SMD, Flat Lead |
| power (watts) | 1.5V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 75mOhm @ 3.1A, 4.5V |
| height - seated (max) | 1206-8 ChipFET™ |
| operating temperature | 6nC @ 4.5V |
| number of terminations | 20V |
| supplier device package | - |
| temperature coefficient | 3.1A, 2.1A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系