描述:MOSFET 2N-CH 30V 6A PPAK FET
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Obsolete |
| composition | 10.4W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | PowerPAK® ChipFET™ Dual |
| power (watts) | 2.2V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 31mOhm @ 4.8A, 10V |
| height - seated (max) | PowerPAK® ChipFet Dual |
| operating temperature | 8.6nC @ 10V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 300pF @ 15V |
| temperature coefficient | 6A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系