描述:MOSFET 2P-CH 8V 8TSSOP
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| features | 2 P-Channel (Dual) |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Obsolete |
| composition | 1.1W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| power (watts) | 450mV @ 250µA (Min) |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 30mOhm @ 5A, 4.5V |
| height - seated (max) | 8-TSSOP |
| operating temperature | 40nC @ 4.5V |
| number of terminations | 8V |
| supplier device package | - |
| temperature coefficient | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系