描述:MOSFET 2N-CH 30V 24A 1212-8
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Obsolete |
| composition | 23W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | PowerPAK® 1212-8 Dual |
| power (watts) | 3V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 25mOhm @ 8A, 10V |
| height - seated (max) | PowerPAK® 1212-8 Dual |
| operating temperature | 17nC @ 10V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 700pF @ 15V |
| temperature coefficient | 24A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系