描述:MOSFET 2N-CH 8V 4A 1206-8
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Obsolete |
| composition | 3.12W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-SMD, Flat Lead |
| power (watts) | 1V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 32mOhm @ 6.8A, 4.5V |
| height - seated (max) | 1206-8 ChipFET™ |
| operating temperature | 12nC @ 5V |
| number of terminations | 8V |
| supplier device package | 680pF @ 4V |
| temperature coefficient | 4A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系