描述:MOSFET N/P-CH 30V SC70-6
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| features | N and P-Channel |
| tolerance | Standard |
| resistance | Obsolete |
| composition | 340mW |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| power (watts) | 2.5V @ 250µA, 3V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 388mOhm @ 600mA, 10V, 1.07Ohm @ 400mA, 10V |
| height - seated (max) | SC-70-6 |
| operating temperature | 1.1nC @ 4.5V, 1.2nC @ 4.5V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 28pF @ 15V, 21pF @ 15V |
| temperature coefficient | 700mA (Tc), 460mA (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系