描述:MOSFET 2N-CH 30V 16A POWERPAIR
起订量:1
库存:9698
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Half Bridge) |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Active |
| composition | 29W, 100W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-PowerWDFN |
| power (watts) | 2.2V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 12mOhm @ 13.8A, 10V |
| height - seated (max) | 8-PowerPair® (6x5) |
| operating temperature | 21nC @ 10V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | 790pF @ 15V |
| temperature coefficient | 16A, 28A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系