描述:MOSFET DUAL N-CH 40V POWERPAIR 3
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET® Gen IV
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Active |
| composition | 4.3W (Ta), 33W (Tc) |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-PowerWDFN |
| power (watts) | 2.4V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 8.05mOhm @ 10A, 10V, 8.41mOhm @ 10A, 10V |
| height - seated (max) | 8-PowerPair® (3.3x3.3) |
| operating temperature | 23nC @ 10V, 22nC @ 10V |
| number of terminations | 40V |
| supplier device package | 1180pF @ 20V, 1070pF @ 20V |
| temperature coefficient | 17.2A (Ta), 48A (Tc), 16.9A (Ta), 47A (Tc) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系