描述:MOSFET N/P-CH 20V 8-TSSOP
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | N and P-Channel |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Obsolete |
| composition | 1W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| power (watts) | 600mV @ 250µA (Min) |
| package / case | - |
| size / dimension | 30mOhm @ 4.5A, 4.5V |
| height - seated (max) | 8-TSSOP |
| operating temperature | 25nC @ 4.5V |
| number of terminations | 20V |
| supplier device package | - |
| temperature coefficient | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系