描述:MOSFET 2N-CH 30V 6.3A PPAK SO-8
起订量:1
库存:0
Series:LITTLE FOOT®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 N-Channel (Dual) |
| tolerance | Logic Level Gate |
| resistance | Obsolete |
| composition | 1.4W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | PowerPAK® SO-8 Dual |
| power (watts) | 2.4V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 22mOhm @ 7.5A, 10V |
| height - seated (max) | PowerPAK® SO-8 Dual |
| operating temperature | 20nC @ 10V |
| number of terminations | 30V |
| supplier device package | - |
| temperature coefficient | 6.3A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系