描述:MOSFET 2P-CH 20V 2.6A SC75-6
起订量:1
库存:0
Series:TrenchFET®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | 2 P-Channel (Dual) |
| tolerance | Standard |
| resistance | Obsolete |
| composition | 3.1W |
| part status | Surface Mount |
| failure rate | PowerPAK® SC-75-6L Dual |
| power (watts) | 1V @ 250µA |
| package / case | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| size / dimension | 295mOhm @ 1.5A, 4.5V |
| height - seated (max) | PowerPAK® SC-75-6L Dual |
| operating temperature | 4nC @ 8V |
| number of terminations | 20V |
| supplier device package | 115pF @ 10V |
| temperature coefficient | 2.6A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系