描述:IC REG CTRLR ISDN 1OUT 14SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Bulk
| rohs | RoHS |
| part status | Obsolete |
| applications | Controller, ISDN Power Supplies |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| voltage - input | 23.5V ~ 200V |
| voltage - output | Adj to 1.3V |
| number of outputs | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C |
| supplier device package | 14-SOIC |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系