描述:3 - 28V,12A MICROBUCK ULTRASONIC
起订量:3000
库存:0
Series:microBUCK®
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| function | Step-Down |
| topology | Buck |
| output type | Adjustable |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | 24-PowerWFQFN |
| current - output | 12A |
| number of outputs | 1 |
| output configuration | Positive |
| frequency - switching | 300kHz ~ 1MHz |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| synchronous rectifier | Yes |
| voltage - input (max) | 28V |
| voltage - input (min) | 3V |
| voltage - output (max) | 25.2V |
| supplier device package | PowerPAK® MLP44-24 |
| voltage - output (min/fixed) | 0.6V |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系