描述:IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A 8SO
起订量:1
库存:0
Series:microBUCK®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| function | Step-Down |
| topology | Buck |
| output type | Adjustable |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| current - output | 4A |
| number of outputs | 1 |
| output configuration | Positive |
| frequency - switching | 500kHz |
| operating temperature | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| synchronous rectifier | Yes |
| voltage - input (max) | 26V |
| voltage - input (min) | 4.75V |
| voltage - output (max) | 13.2V |
| supplier device package | 8-SOIC |
| voltage - output (min/fixed) | 0.6V |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系