描述:IC CTLR STAGE 60A 5V PWM PPAK
起订量:1
库存:0
Series:VRPower®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | Bootstrap Circuit, Diode Emulation, Status Flag |
| interface | PWM |
| load type | Inductive |
| technology | Power MOSFET |
| part status | Active |
| applications | Synchronous Buck Converters |
| rds on (typ) | - |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | PowerPAK® MLP55-31L |
| voltage - load | 4.5V ~ 18V |
| fault protection | UVLO |
| voltage - supply | 4.5V ~ 5.5V |
| output configuration | Half Bridge |
| current - peak output | - |
| operating temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| supplier device package | PowerPAK® MLP55-31L |
| current - output / channel | 60A |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系