描述:IC SECONDARY SIDE CTRLR MLP44-16
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| part status | Obsolete |
| applications | Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | PowerPAK® MLP44-16 |
| voltage - input | - |
| current - supply | 15.5 mA |
| voltage - supply | 5.5V ~ 13V |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C |
| supplier device package | PowerPAK® MLP44-16 |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系