描述:IC REG DL BUCK/LNR SYNC MLP55-32
起订量:1
库存:0
Series:microBUCK®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| topology | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| part status | Active |
| w/sequencer | No |
| w/led driver | No |
| w/supervisor | No |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | 32-PowerVFQFN |
| voltage - supply | 3V ~ 28V |
| number of outputs | 2 |
| frequency - switching | 200kHz ~ 1MHz |
| operating temperature | -25°C ~ 125°C |
| supplier device package | PowerPAK® MLP55-32 |
| voltage/current - output 1 | 0.5V ~ 5.5V, 10A |
| voltage/current - output 2 | 0.75V ~ 5.25V, 150mA |
| voltage/current - output 3 | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系