描述:IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Bulk
| rohs | RoHS |
| circuit | Transceiver |
| features | Half |
| part status | ISO 9141 |
| actuator type | - |
| mounting type | Obsolete |
| switch function | Surface Mount |
| actuator marking | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| termination style | 4.5V ~ 5.5V |
| ingress protection | - |
| voltage rating - ac | -40°C ~ 125°C |
| voltage rating - dc | 8-SOIC |
| color - actuator/cap | 1/1 |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系