描述:IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| type | Transceiver |
| duplex | Half |
| protocol | ISO 9141 |
| data rate | - |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| voltage - supply | 4.5V ~ 5.5V |
| receiver hysteresis | - |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C |
| supplier device package | 8-SOIC |
| number of drivers/receivers | 44927 |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系