描述:IC REG CTRLR FWRD CONV MLP44-16
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| function | Step-Up/Step-Down |
| topology | Forward Converter |
| clock sync | No |
| output type | Transistor Driver |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| output phases | 1 |
| package / case | PowerPAK® MLP44-16 |
| control features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| duty cycle (max) | 47% |
| number of outputs | 1 |
| serial interfaces | - |
| output configuration | Positive, Isolation Capable |
| frequency - switching | 100kHz ~ 500kHz |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| synchronous rectifier | Yes |
| supplier device package | PowerPAK® MLP44-16 |
| voltage - supply (vcc/vdd) | 10.5V ~ 13.2V |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系