描述:IC REG CTRLR MULT TOP 14SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| function | Step-Up/Step-Down |
| topology | Cuk, Flyback, Forward Converter, Push-Pull |
| clock sync | No |
| output type | Transistor Driver |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| output phases | 1 |
| package / case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| control features | Enable, Reset |
| duty cycle (max) | - |
| number of outputs | 1 |
| serial interfaces | - |
| output configuration | Positive |
| frequency - switching | 40kHz ~ 1MHz |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| synchronous rectifier | No |
| supplier device package | 14-SOIC |
| voltage - supply (vcc/vdd) | 9V ~ 13.5V |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系