描述:IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4WCSP
起订量:1
库存:7
Series:MICRO FOOT®
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| features | Load Discharge |
| interface | On/Off |
| input type | Non-Inverting |
| output type | N-Channel |
| part status | Active |
| switch type | General Purpose |
| rds on (typ) | 54mOhm |
| mounting type | Surface Mount |
| package / case | 4-UFBGA, CSPBGA |
| voltage - load | 0.9V ~ 2.5V |
| fault protection | Reverse Current |
| number of outputs | 1 |
| output configuration | High Side |
| ratio - input:output | 1:1 |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| current - output (max) | 1.2A |
| supplier device package | 4-WCSP (0.76x0.76) |
| voltage - supply (vcc/vdd) | Not Required |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系