描述:IC SWITCH DUAL LV 6MINIQFN
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -64dB @ 1MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 6-UFDFN |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | 14pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 6-miniQFN (1x1.2) |
| on-state resistance (max) | 1.3Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 35ns, 31ns |
| voltage - supply, single (v+) | 1.8V ~ 5.5V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 2nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 19pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 150mOhm (Max) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系