描述:IC SWITCH DUAL DPDT 16QFN
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -70dB @ 1MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-VQFN Exposed Pad |
| switch circuit | DPDT |
| charge injection | 7pC |
| number of circuits | 2 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-QFN (4x4) |
| on-state resistance (max) | 1.6Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 40ns, 35ns |
| voltage - supply, single (v+) | 2.7V ~ 3.3V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:2 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 67pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 150mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系