描述:IC SWITCH 2 X SPST 2.5 OHM 8MSOP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -67dB @ 1MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| switch circuit | SPST - NO |
| charge injection | 1pC |
| number of circuits | 2 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 10-MSOP |
| on-state resistance (max) | 2.5Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 28ns, 22ns |
| voltage - supply, single (v+) | 1.8V ~ 5.5V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 51pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系