描述:IC SWITCH QUAD SPST 16-SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -87dB @ 5MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 500MHz |
| package / case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| switch circuit | SPST - NC |
| charge injection | 4pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-SOIC |
| on-state resistance (max) | 45Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±10V ~ 15V |
| switch time (ton, toff) (max) | 35ns, 25ns |
| voltage - supply, single (v+) | 10V ~ 18V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 250pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 3pF, 2pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 2Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系