描述:IC SWITCH SPDT 300MHZ 6-MINIQFN
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -64dB @ 10MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 300MHz |
| package / case | 6-UFDFN |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | 7pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 6-miniQFN (1x1.2) |
| on-state resistance (max) | 15Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 25ns, 21ns |
| voltage - supply, single (v+) | 1.65V ~ 5.5V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1µA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 7pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 800mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系