描述:IC SWITCH SPST 4.5 OHM 10MSOP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -90dB @ 1MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 366MHz |
| package / case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| switch circuit | SPST - NC |
| charge injection | 2.2pC |
| number of circuits | 2 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 10-MSOP |
| on-state resistance (max) | 4.5Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±2.5V |
| switch time (ton, toff) (max) | 30ns, 35ns |
| voltage - supply, single (v+) | 2.6V ~ 4.3V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 250pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 8pF, 9pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 200mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系