描述:IC MUX ANALOG SINGLE 8CH 16DIP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| crosstalk | - |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Through Hole |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| switch circuit | - |
| charge injection | - |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-CERDIP |
| on-state resistance (max) | 1.5kOhm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±4.5V ~ 18V |
| switch time (ton, toff) (max) | 250ns, 250ns |
| voltage - supply, single (v+) | - |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 8:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 5pF, 15pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 90Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系