描述:IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -95dB @ 1MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 280MHz |
| package / case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| switch circuit | SPST - NO |
| charge injection | 5pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-SOIC |
| on-state resistance (max) | 30Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±3V ~ 6V |
| switch time (ton, toff) (max) | 60ns, 35ns |
| voltage - supply, single (v+) | 2.7V ~ 12V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 5pF, 6pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 100mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系