描述:IC VIDEO SWITCH SPDT 8SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -85dB @ 5MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 500MHz |
| package / case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | 40pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 8-SOIC |
| on-state resistance (max) | 8Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±3V ~ 15V |
| switch time (ton, toff) (max) | 100ns, 60ns |
| voltage - supply, single (v+) | 3V ~ 15V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 10nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 20pF, 20pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 500mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系