描述:IC MUX LV 8CH DUAL 4CH 16MICRO
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-WFBGA |
| switch circuit | - |
| charge injection | 29pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-Micro Foot™ (2x2) |
| on-state resistance (max) | 7Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±3V ~ 6V |
| switch time (ton, toff) (max) | 70ns, 44ns |
| voltage - supply, single (v+) | 2.7V ~ 12V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 2nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 8:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 21pF, 211pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 3.6Ohm (Max) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系