描述:IC MULTIPLEXER 16X1 28PLCC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| crosstalk | - |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 28-LCC (J-Lead) |
| switch circuit | - |
| charge injection | 15pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| on-state resistance (max) | 100Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±5V ~ 20V |
| switch time (ton, toff) (max) | 200ns, 150ns |
| voltage - supply, single (v+) | 12V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 500pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 16:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 8pF, 130pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 5Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系