描述:IC SWITCH DUAL DPDT 16QFN
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -75dB @ 100kHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| switch circuit | DPDT |
| charge injection | 232pC |
| number of circuits | 2 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-QFN (3x3) |
| on-state resistance (max) | 600mOhm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 57ns, 45ns |
| voltage - supply, single (v+) | 1.65V ~ 3.6V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:2 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 102pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 50mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系