描述:IC SWITCH QUAD SPDT 20SOIC
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -80dB @ 1MHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | 10pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 20-SOIC |
| on-state resistance (max) | 45Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±4V ~ 22V |
| switch time (ton, toff) (max) | 175ns, 145ns |
| voltage - supply, single (v+) | 5V ~ 40V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 250pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 8pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 2Ohm (Max) |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系