描述:IC SWITCH CMOS 14DIP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -74dB @ 500kHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Through Hole |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | 8pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 14-PDIP |
| on-state resistance (max) | 50Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±15V |
| switch time (ton, toff) (max) | 150ns, 130ns (Typ) |
| voltage - supply, single (v+) | - |
| current - leakage (is(off)) (max) | 5nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 14pF, 14pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系