描述:IC SWITCH QUAD CMOS 16DIP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -95dB @ 100kHz |
| part status | Obsolete |
| mounting type | Through Hole |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| switch circuit | SPST - NO/NC |
| charge injection | 1pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-PDIP |
| on-state resistance (max) | 60Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±3V ~ 22V |
| switch time (ton, toff) (max) | 130ns, 100ns |
| voltage - supply, single (v+) | 3V ~ 40V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 500pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 5pF, 5pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 1Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系