描述:0.4 LOW RESISTANCE AND CAPACITAN
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -89dB @ 100kHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 310MHz |
| package / case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | -19pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C |
| supplier device package | 16-QFN (3x3) |
| on-state resistance (max) | 550mOhm |
| voltage - supply, dual (v±) | 1.8V ~ 5.5V |
| switch time (ton, toff) (max) | 60µs, 1µs |
| voltage - supply, single (v+) | 1.8V ~ 5.5V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:2 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 14.5pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 50mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系