描述:IC ANALOG SWITCH 16MINIQFN
起订量:1
库存:7
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -74dB @ 10MHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 1GHz |
| package / case | 16-UFQFN |
| switch circuit | SPST - NO/NC |
| charge injection | 1.4pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| supplier device package | 16-miniQFN (1.8x2.6) |
| on-state resistance (max) | 115Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±3V ~ 5V |
| switch time (ton, toff) (max) | 50ns, 35ns |
| voltage - supply, single (v+) | 3V ~ 12V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 100pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 3pF, 3pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 2.5Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系