描述:IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| switch circuit | SPST - NO/NC |
| charge injection | 22pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| supplier device package | 16-TSSOP |
| on-state resistance (max) | 5.3Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±5V ~ 15V |
| switch time (ton, toff) (max) | 118ns, 97ns |
| voltage - supply, single (v+) | 12V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 500pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 31pf, 34pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 120mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系