描述:IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
起订量:2500
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR)
| rohs | RoHS |
| crosstalk | - |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| switch circuit | SPST - NO |
| charge injection | -10pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-SOIC |
| on-state resistance (max) | 100Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±15V |
| switch time (ton, toff) (max) | 200ns, 150ns |
| voltage - supply, single (v+) | - |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 11pF, 8pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系