描述:IC SWITCH QUAD CMOS 16DIP
起订量:1
库存:199
Series:
包装:Tube
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -95dB @ 100kHz |
| part status | Active |
| mounting type | Through Hole |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| switch circuit | SPST - NO |
| charge injection | 1pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-PDIP |
| on-state resistance (max) | 85Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±4.5V ~ 22V |
| switch time (ton, toff) (max) | 300ns, 200ns |
| voltage - supply, single (v+) | 4.5V ~ 25V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 500pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 5pF, 5pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 2Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系