描述:IC SWITCH DUAL 16QFN
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -64dB @ 1MHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 90MHz |
| package / case | 16-VQFN Exposed Pad |
| switch circuit | - |
| charge injection | 103pC |
| number of circuits | 2 |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| supplier device package | 16-QFN (4x4) |
| on-state resistance (max) | 4.2Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±4.5V ~ 16.5V |
| switch time (ton, toff) (max) | 130ns, 105ns |
| voltage - supply, single (v+) | 4.5V ~ 24V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 550pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 4:2 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 13pF, 43pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 270mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系