描述:IC ANALOG SWITCH DUAL 10MSOP
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -90dB @ 100kHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | 120MHz |
| package / case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | - |
| number of circuits | 2 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 10-MSOP |
| on-state resistance (max) | 500mOhm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 78ns, 58ns |
| voltage - supply, single (v+) | 1.65V ~ 5.5V |
| current - leakage (is(off)) (max) | - |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | - |
| channel-to-channel matching (Δron) | 60mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系