描述:ANALOG SWITCH QUAD SPST 16-QFN
起订量:1
库存:153
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -77dB @ 1MHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-VQFN Exposed Pad |
| switch circuit | SPST - NC |
| charge injection | 38pC |
| number of circuits | 4 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C |
| supplier device package | 16-QFN (4x4) |
| on-state resistance (max) | 3Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±3V ~ 8V |
| switch time (ton, toff) (max) | 51ns, 35ns |
| voltage - supply, single (v+) | 3V ~ 16V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 49pF, 37pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系