描述:IC ANALOG SWITCH SC70-6
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -77dB @ 1MHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | 1pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C |
| supplier device package | SC-70-6 |
| on-state resistance (max) | 60Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 30ns, 25ns |
| voltage - supply, single (v+) | 1.8V ~ 5.5V |
| current - leakage (is(off)) (max) | - |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 2:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 7pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 2Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系