描述:IC MUX CMOS DUAL 4CH 16-TSSOP
起订量:1
库存:5584
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | -109dB @ 100kHz |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| switch circuit | SP4T |
| charge injection | -10pC |
| number of circuits | 2 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 16-TSSOP |
| on-state resistance (max) | 23Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | ±3.3V ~ 8V |
| switch time (ton, toff) (max) | 72ns, 47ns |
| voltage - supply, single (v+) | 3V ~ 16V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 1nA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 4:1 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 5.5pF, 13.5pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 1Ohm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系