描述:IC SWITCH SPDT LV 8SOIC
起订量:1
库存:41
Series:
包装:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
| rohs | RoHS |
| crosstalk | - |
| part status | Active |
| mounting type | Surface Mount |
| -3db bandwidth | - |
| package / case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| switch circuit | SPDT |
| charge injection | 2pC |
| number of circuits | 1 |
| operating temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| supplier device package | 8-SOIC |
| on-state resistance (max) | 30Ohm |
| voltage - supply, dual (v±) | - |
| switch time (ton, toff) (max) | 75ns, 50ns |
| voltage - supply, single (v+) | 2.7V ~ 12V |
| current - leakage (is(off)) (max) | 100pA |
| multiplexer/demultiplexer circuit | 1:2 |
| channel capacitance (cs(off), cd(off)) | 7pF |
| channel-to-channel matching (Δron) | 400mOhm |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系