描述:EVAL BOARD FOR SI9121
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Box
| rohs | RoHS |
| board type | Fully Populated |
| part status | Obsolete |
| main purpose | DC/DC Converter |
| power - output | - |
| voltage - input | -10V ~ -60V |
| current - output | 400mA |
| outputs and type | 1, Non-Isolated |
| voltage - output | 5V |
| supplied contents | Board(s) |
| regulator topology | Buck-Boost |
| utilized ic / part | Si9121 |
| frequency - switching | 95kHz |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系