描述:SIC479 EVALUATION BOARD
起订量:1
库存:0
Series:
包装:Box
| rohs | RoHS |
| board type | Fully Populated |
| part status | Active |
| main purpose | DC/DC, Step Down |
| power - output | - |
| voltage - input | 4.5V ~ 55V |
| current - output | 3A |
| outputs and type | 1, Non-Isolated |
| voltage - output | 0.8V ~ 24V |
| supplied contents | Board(s) |
| regulator topology | Buck |
| utilized ic / part | SIC479 |
| frequency - switching | - |
体验从沟通开始,让我们聆听您的需求

微信联系